اتاق خواب بهاری

اتاق خواب هایی با دکوراسیون بهاری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فصل بهار یکی از زیباترین فصل هاست بخصوص برای ما ایرانی ها که سال نو را نیز با شروع این فصل جشن می گیریم. بهار با معنای تازگی، سرزندگی و شادابی و با رنگهای متنوع و هوای مطبوعش به طبیعت جلوه خاص تری می بخشد. ما نیز می توانیم بهار را به خانه هایمان بیاوریم. برای این کار می توانیم از تغییر دکوراسیون اتاق خواب شروع کنیم. اما چطور دکوراسیون اتاق خواب خود را بهاری کنیم؟!

همانطور که گفته شد فصل بهار با رنگها و گل های متنوعش شناخته می شود، یکی از کارهایی که برای داشتن دکوراسیون بهاری اتاق خواب می توانید انجام دهید، وارد کردن طرح های گل یا والور رنگی سبز به اتاق خواب است. اما نکته ای که وجود دارد این است که نباید بیش از اندازه از این طرح ها استفاده کرد. اگر می خواهید کاغذ دیواری رنگارنگ و گلدار باشد بهتر است روتختی و سایر وسایل داخل اتاق خواب را تک رنگ انتخاب کرده یا حتی از رنگ های خنثی استفاده نمایید. یا یک تابلوی شیک و بزرگ از یک طرح زیبای بهاری روی دیواری که تک رنگ و ترجیحا رنگ روشن است بیاویزید.

راه دیگر این است که رنگ سبز را بعنوان رنگ اصلی اتاق خواب در نظر بگیرید و در کنار آن از طرح های ساده و شیک برای دکوراسیون بهاری اتاق خواب استفاده کنید. اگر دوست ندارید دیوارهای اتاق شلوغ باشد یا حتی به آویختن تابلو نیز علاقه مند نیستید خیلی ساده می توانید روتختی و روبالشی را تغییر داده و طرحی گلدار و خنک استفاده کنید.

اروپایی ها به طرح های ساده و رنگهای پاستلی علاقه مند هستند. (رنگ‌ های پاستلی در اصطلاح هنری به رنگ هایی گفته می‌ شود که در میانه ‌های چرخه رنگ قرار دارند، این رنگ‌ ها اشباع کمی دارند یعنی با مقداری سفید مخلوط شده و کم رنگ ‌تر از رنگ‌ های اصلی هستند. محبوب ‌ترین رنگ‌ های این دسته صورتی، سبز نعنایی و آبی آسمانی است که در فصل‌ های بهار و تابستان بیشتر استفاده می ‌شوند.) اگر دکواسیون بهاری اتاق خواب با طرح گل برای شما شلوغ است، با استفاده از رنگهای پاستلی فضایی آرام و بهاری در اتاق خواب ایجاد کنید. در این مدل دکوراسیون بهاری اتاق خواب معمولا از یک رنگ استفاده می شود، باید دقت داشته باشید که با توجه به فضای اتاق خواب، کوچک یا بزرگ،  نورانی یا تاریک بودن آن، رنگی انتخاب کنید که باعث گرفتگی و تیرگی اتاق خواب نشود چرا که تمام ایده ما از تغییر دکوراسیون اتاق خواب به یک دکوراسیون بهاری ایجاد انرژی و روشنایی در اتاق خواب است.

رنگ پاستلی آبی آرامش خاصی به دکوراسیون بهاری اتاق خواب می بخشد و فضای اتاق خواب را برای تمرکز و ریلکس کردن آماده می سازد. رنگ پاستلی صورتی نیز به اندازه رنگ پاستلی آبی به اتاق خواب آرامش می بخشد و فضای اتاق را رویایی می کند. دکوراسیون بهاری اتاق خواب با رنگهای پاستلی گرم انرژی و گرمای بیشتری به فضا می بخشد. از کاغذ دیواری استفاده کنید. پیش تر نیز به نقش کاغذدیواری در دکوراسیون بهاری اتاق خواب اشاره کردیم. در این تصاویر ببینید چطور کاغذدیواری های متنوع می توانند به اتاق خواب جلوه و چهره ای منحصر به فرد بدهند.

 

چند نکته که می تواند به زیباتر شدن دکوراسیون بهاری اتاق خواب کمک کند :

از گل های طبیعی در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید. گل باعث می شوند با وارد شدن به اتاق احساس شادابی داشته باشید. اتاق خواب را معطر کنید، می توانید از عطرهای مناسب این کار که در فضا پخش می شوند یا شمع های معطر در قسمت های مختلف اتاق کمک بگیرید. آثار هنری و تابلوهای اتاق خواب را عوض کنید. اگر پیش تر از نقاشی ها یا تابلوهایی که در آنها فصل زمستان را نشان می داد یا از رنگهای سرد در آنها استفاده شده بود روی دیوارنصب کرده اید، با تعویض آنها با تابلوهای رنگارنگ و طرح های بهاری تغییر شگفت انگیزی در فضای اتاق خواب ایجاد کنید.

تماس با ما

 آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کوهک، خیابان سهراب سپهری

تلفن: 44768015 021

ایمیل: info(at)bontabam.com

جستجو