غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی

 

غرفه سازی مناسب و حضور قدرتمند در نمایشگاه با ایده های خلاق طراح و اجرای دقیق و با کیفیت پیمانکار می تواند کمک بسزایی در وجهه ی تبلیغاتی مجموعه و معرفی آن شرکت به عنوان مجموعه ای قوی و ثابت قدم داشته باشد. برای تحقق حضور موفق و پایدار در نمایشگاه می توانید با اعتماد به مشاوران و طراحان مجموعه بن تا بام غرفه را تبدیل به مکانی ویژه جهت جذب مخاطبان و کاربران خود نمایید.

بن تا بام مفتخر است طراحی غرفه شما را با توجه به تمامی اولویت ها، اهداف سازمانی و نکات ویژه طراحی جهت ارتقا جذابییت و بازدهی انجام داده و تیم اجرا نیز با رعایت همه ی ملزومات موجبات اعتماد و آرامش شما را فراهم آورد.

 

در غرفه سازی نمایشگاهی باید قواعدی را رعایت کنیم تا بتوانیم بازدید کننده را به سمت غرفه جذب نماییم. برای مثال در غرفه سازی باید شرایط لازم برای حضور بازدید کننده ایجاد شده باشد و با مشخص کردن حریم هایی در غرفه بتوانیم با مراجعه کنندگان مذاکرات مناسب داشته باشیم. در غرفه سازی باید فضای غرفه به گونه ای تقسیم شده باشد که محصولات متناسب با اهمیتشان در آن قرار گیرند.

یکی دیگر از مهمترین مسائل در غرفه سازی نمایشگاهی توجه به عواملی چون نور، رنگ، فرم، صدا و ... می باشد، به عنوان مثال فرم یک غرفه باید با کالای ارائه شده ارتباط داشته باشد و یا رنگ های مورد استفاده در غرفه با هم هماهنگ باشند، بنابراین همه این عوامل نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب دارند. در غرفه سازی موقعیت قرارگیری غرفه و ابعاد آن باید متناسب با محصولات، دکوراسیون و بازدیدکنندگان احتمالی از غرفه باشد. همچنین استفاده از میز ، صندلی و مبلمان مناسب می تواند تأثیر بسزایی بر روی برخورد غرفه داران با بازدیدکنندگان داشته باشد.

غرفه سازی خودساز : غرفه نمایشگاهی خودساز به غرفه ای گفته می شود که از سازه ای به غیر از سازه استاندارد نمایشگاهی که برای غرفه های عمومی در نظر گرفته شده استفاده شود. غرفه های استاندارد در تمامی نمایشگاه ها عمدتا از دو سازه مدولار ( پارتیشن ) و اسپیس فریم (Space Frame) ساخته می شود. در برخی از نمایشگاهها به طور خاص از سازه های ماکسیما نیز جهت غرفه سازی نمایشگاهی استفاده می گردد.

غرفه سازی مدولار: در این نوع غرفه سازی نمایشگاهی از نوعی سازه متشکل از پایه، قید و پنل با ارتفاع تقریبی 240 سانت که به فاصله یک متر به یکدیگر متصل شده و در متراژهای مختلف قابل اجرا می باشد.

غرفه سازی اسپیس فریم : غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم نوعی سازه فلزی است که با اتصال قطعه های مختلف و در ابعاد متفاوت تشکلیل شده است. این غرفه نمایشگاهی معمولا در فضای باز و یا نمایشگاه هایی که ماهیت اجناس آن بصورتی است که نیاز به سازه ی مستحکم دارد استفاده می شود. غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم عمدتا با چادرو یا برزنت مسقف شده و میتوان دیواره های آن را با پوشش چاپ بنر یا فلکس تزئین کرد. چنانچه غرفه سازی در فضای باز بوده و یا غرفه سازی مدولار به صورت عمومی استفاده شده باشد ، مشارکت کننده می تواند با ارائه درخواست غرفه خود ساز از ستاد برگزاری و طی مراحل قانونی و همچنین عقد قرارداد با یکی از شرکت های دارای گرید اقدام به برپایی غرفه خود نماید.

غرفه سازی ماکسیما : غرفه سازی با سازه ماکسیما یکی از راه های کارآمد، سریع و زیبا می باشد. سازه این غرفه نمایشگاهی همچون غرفه های مدولاراست، بدین ترتیب که این نوع غرفه ها با استفاده از پایه، قید و پنل ساخته می شود. تفاوت غرفه نمایشگاهی ماکسیما با غرفه نمایشگاهی مدولار در نوع قید و پنل و همچنین ترکیب رنگ استفاده شده در پنل می باشد. البته نوع سازه ماکسیما شرکت های مختلف متفاوت بوده و هر یک از طرحی منحصربه فرد استفاده می کند. چنانچه در این سازه از پنل های رنگی و پایه با ارتفاع بالای سه متر استفاده گردد با کمی سلیقه میتوان طرح های زیبایی را اجرا نمود.

غرفه سازی چوبی : در سال های اخیر با توجه به رقابت و حضور شرکت های قدرتمند در عرصه های مختلف هر یک از شرکت ها توجه خاصی به نوع حضور در نمایشگاه و تبلیغاتی درخور مجموعه خود دارند. یکی از راه های موثر جهت تبلیغات ساخت غرفه نمایشگاهی با طراحی خاص می باشد و همین امر باعث گرایش اکثر شرکت های بزرگ به ساخت غرفه های چوبی با طرح های زیبا گردیده است. تفاوت این نوع غرفه نمایشگاهی با غرفه های دیگر که در بالا توضیح داده شد در این است که در غرفه سازی چوبی با توجه به استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضا آهن میتوان بدون محدودیت (البته در چارچوب قوانین نمایشگاه) از طرحها و رنگهای مختلف استفاده کرد طوری که طرح گویای زمینه و نوع فعالیت باشد. جهت ساخت اینگونه غرفه های نمایشگاهی در ابتدا مشارکت کننده با یکی از شرکت های غرفه ساز دارای گرید وارد مذاکره شده و فرم مربوط به غرفه سازی را تکمیل و به همراه پلان غرفه برای آن شرکت ارسال می نماید. مرحله بعدی ارائه طرح توسط شرکت غرفه ساز با توجه به اطلاعات مندرج در فرم می باشد، که شرکت بن تا بام طراحی را به صورت رایگان ارائه می دهد. در صورت تایید طرح و توافق طرفین ، قرارداد منعقد و پس از اخذ مجوز از ستاد مربوطه مراحل ساخت انجام می شود. دراین نوع غرفه سازی معمولا تجهیزات مربوط به غرفه از قبیل مبل ، میز ، صندلی و غیره در طرح منظور و توسط شرکت غرفه ساز تامین می گردد.

 

خدمات قابل ارائه :

اصول طراحی غرفه های نمایشگاهی به شرح ذیل می باشند :

1 ) تناسب محصولات و غرفه :
غرفه ای که طراحی می شود باید با محصولات آن تناسب شکلی و رنگی داشته باشد. برای مثال اگر غرفه نمایشگاهی برای فروش اسباب بازی و پوشاک کودکان ساخته می شود، رنگ های شاد و کودکانه در اولویت هستند. همچنین ساختار و ...


جزئیات بیشتر

هرگونه تجهیزات مورد استفاده در غرفه های نمایشگاهی، بنا بر خواست و سفارش مشتری تأمین می گردد.

تجهیزات مبلمانی:
ار جمله تجهیزات مبلمانی می توان به مبلمان راحتی VIP ، مبلمان کنفرانس و ست های CIP اشاره کرد. تمامی مبلمان ها در شکل ها و رنگ های متنوع قابل انتخاب توسط کارفرما هستند.

تجهیزات الکترونیکی:

تلویزیون LCD، تلویزیون شهری، نمایشگرهای تاچ اسکرین، دستگاه DVD، سینما خانواده و ...

تجهیزات تزئینی:

گل آرائی در مدل های مختلف نظیر فلاور باکس، گلدان، آویز گل و ...
عناصر تزئینی مخصوص دیزاین های ویژه: مجسمه، قاب، آب نما، آینه، لوستر، فرش و ...

تجهیزات تبلیغاتی:

رول آپ، پاپ آپ، استند، لایت باکس و ...


جزئیات بیشتر
غرفه سازی نمایشگاهی

تماس با ما

 آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کوهک، خیابان سهراب سپهری

تلفن: 44768015 021

ایمیل: info(at)bontabam.com

جستجو