غرفه های نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی مناسب و حضور قدرتمند در نمایشگاه با ایده های خلاق طراح و اجرای دقیق و با کیفیت پیمانکار می تواند کمک بسزایی در وجهه ی تبلیغاتی مجموعه و معرفی آن شرکت به عنوان مجموعه ای قوی و ثابت قدم داشته باشد. برای تحقق حضور موفق و پایدار در نمایشگاه می توانید با اعتماد به مشاوران و طراحان مجموعه بن تا بام غرفه را تبدیل به مکانی ویژه جهت جذب مخاطبان و کاربران خود نمایید.
بن تا بام مفتخر است طراحی غرفه شما را با توجه به تمامی اولویت ها، اهداف سازمانی و نکات ویژه طراحی جهت ارتقا جذابییت و بازدهی انجام داده و تیم اجرا نیز با رعایت همه ی ملزومات موجبات اعتماد و آرامش شما را فراهم آورد.

خدمات قابل ارائه :

طراحی نمای ساختمان ارتباط  مخاطب را با یک پروژه ی ساختمانی شکل می دهد و تأثیر زیادی در برداشت افراد از کیفیت و نوع ساخت پروژه دارد . طراحی نما یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای ظاهر ساختمان است که عناصر مهم آن پنجره ها، بازشوهای در، مصالح، رنگ، سازه های عمودی و افقی، عناصر تزیینی و ... می باشند که باید هماهنگی و تناسب خوبی را باهم داشته باشند.

قبل از اینکه به چگونگی اجرای نماهای ساختمان ها و جزئیات اجرایی آن توجه کنیم باید انتخاب مصالح درستی داشته باشیم.  هرچه...

جزئیات بیشتر

هرگونه تجهیزات مورد استفاده در غرفه های نمایشگاهی، بنا بر خواست و سفارش مشتری تأمین می گردد.

تجهیزات مبلمانی:
ار جمله تجهیزات مبلمانی می توان به مبلمان راحتی VIP ، مبلمان کنفرانس و ست های CIP اشاره کرد. تمامی مبلمان ها در شکل ها و رنگ های متنوع قابل انتخاب توسط کارفرما هستند.

تجهیزات الکترونیکی:

تلویزیون LCD، تلویزیون شهری، نمایشگرهای تاچ اسکرین، دستگاه DVD، سینما خانواده و ...

تجهیزات تزئینی:

گل آرائی در مدل های مختلف نظیر فلاور باکس، گلدان، آویز گل و ...
عناصر تزئینی مخصوص دیزاین های ویژه: مجسمه، قاب، آب نما، آینه، لوستر، فرش و ...

تجهیزات تبلیغاتی:

رول آپ، پاپ آپ، استند، لایت باکس و ...


جزئیات بیشتر
غرفه نمایشگاه

تماس با ما

 آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کوهک، طلوع یک، پلاک ۴۱

تلفن: 44768015 021

ایمیل: info(at)bontabam.com

جستجو