دیزاین خانه

دیزاین خانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیزاین خانه

یکی از راز و رمز های تحولات در دیزاین خانه ایجاد تغییرات در چیدمان مکان های مختلف منزل است. با رعایت کردن نکات و اصول مهم در طراحی دیزاین خانه می توانید محیطی شاد و جذاب را در دکوراسیون داخلی منزل خود بوجود آورید. دیزاین خانه یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه افراد قرار بگیرد. اگر فضای خانه شما دلنشین و متفاوت باشد هیچ گاه در درون فضای خانه خود احساس خستگی و یا افسردگی نخواهید کرد.

یکی از مهم ترین فضاهایی که باید در هنگام دیزاین خانه به آن توجه کنید پذیرایی و یا اتاق نشیمن است، زیرا اولین نقطه ای از خانه که توجه همه افراد را جلب می نماید پذیرایی است. پس از این که دکوراسیون متفاوتی را در  پذیرایی خود ایجاد کردید می توانید دیزاین بقیه مکان های خانه خود را طراحی نمایید.

در دیزاین خانه همیشه سعی کنید بزرگترین قطعه را در فضای مورد نظر خود جاسازی نمایید. به عنوان مثال بزرگترین و مهم ترین وسایلی که در زیبایی و جذابیت پذیرایی و اتاق خواب تاثیر گذار هستند مبلمان و تخت خواب می باشند که معمولا بهتر است این وسایل را در نقاط کانونی پذیرایی و اتاق خواب قرار دهید.

چیدمان های متقارن در درون فضای رسمی مانند پذیرایی می تواند ایده خوبی باشد و هم چنین بهتر است در درون فضای اتاق خواب خود از چیدمان های غیر متقارن استفاده نمایید تا فضای اتاق خواب شما حالت خودمانی تری به خود بگیرد.

اگر مایل هستید خانه ای زیباتر داشته باشید بهتر است تغییرات کوچکی در دیزاین خانه تان ایجاد کنید. برای اینکه خانه ای دلنشین تر داشته باشید تا فضایی آرام برای شما و مهمان هایتان به ارمغان بیاورد راهکارهای مختلفی وجود دارد. در اینجا برخی از این راهکارها و ایده ها را برای دیزاین خانه به مختصر بیان میکنیم که امیدواریم بتوانید با الگوبرداری از این ایده ها فضای متفاوت و ایده آلی را درون خانه خود ایجاد نمایید:

۱. از لوازمی زیبا و کوچک مخصوصا از جنس چوب و سفال برای تزئین قفسه های کتاب و دیزاین خانه استفاده کنید .

۲. در دیزاین خانه از چهارپایه های چوبی کنار مبل نشیمن برای قرار دادن کتاب هایی که در حال خواندن آن ها هستیم استفاده کنید.

۳. لوازم اتاق نشیمن را در فاصله های نزدیک به هم قرار دهید تا فضای صمیمانه تری در دیزاین خانه تان داشته باشید.

۴. انواع مختلف و زیبایی از شمع ها را تهیه کرده و کنار پنجره ها قرار دهید .

۵. میتوانید جهت دیزاین خانه روی یک میز یا طاقچه کوچک را پر از مجسمه و بشقاب های قدیمی و کوچک کنید.

۶. از پرده های نازک تر که قابلیت عبور نور ملایم را دارند در ددیزاین خانه استفاده کنید.

۷. میله های پرده های قدیمی را که بر اثر گذشت زمان قدیمی شده اند  تعویض نمایید.

۸. جهت دیزاین خانه می توانید بالشتک ها و کوسن هارا با پارچه های جدید یا لباس هایی که دیگر استفاده نمی کنید روکش کنید.

۹. اگر جای مناسبی برای میزتحریر ندارید یک تکه چوب مثلثی شکل را به کنج دیوار متصل کنید و یک صندلی کوچک را جلوی آن بگذارید. این کار هم باعث میشود شما یک میزتحریر کوچک داشته باشید هم یک تغییر زیبا به دیزاین خانه خود داده باشید.

۱۰. میتوانید در یک گوشه ی خانه از کف تا سقف را قفسه بزنید تا جای بیشتری برای کتاب ها داشته باشید. دیزاین قفسه ها تاثیر زیادی در دیزاین خانه شما دارد.

۱۱. در یک تنگ یا کاسه ی شیشه ای میوه های کاج، انارهای خشک شده کوچک ، گل های خشک و رنگی را مخلوط کنید و برای زیباسازی یک گوشه ی اتاق از آن استفاده نمایید . البته میتوانید  آنها را قبل از قرار دادن در تنگ رنگ آمیزی کنید تا جلوه ی بیشتری به تنگ بدهند.

۱۲. از گل و گیاه های طبیعی در دیزاین خانه استفاده کنید به خصوص مکان هایی مانند کنار دستشویی و جلوی پنجره ها گزینه های بسیار مناسبی هستند.

تماس با ما

 آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کوهک، خیابان سهراب سپهری

تلفن: 44768015 021

ایمیل: info(at)bontabam.com

جستجو