غرفه سازی

غرفه سازی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

غرفه سازی

 

امروزه حضور در نمایشگاه‌های مختلف یکی از روش‌های توسعه تجارت است، از این رو بسیاری معتقدند استفاده از غرفه سازی مناسب و زیبا می‌تواند نقش زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجاری داشته باشد. غرفه سازی نمایشگاهی نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان دارد. هر چه غرفه سازی متناسب‌تر با نوع و هدف عرضه‌کننده باشد نوع فعالیت شرکت بهتر به نمایش درآمده و مجذوب کننده تر است. شرکت غرفه سازی جهت طراحی باید متریال ساخت غرفه را بشناسد و همچنین داشتن ایده خلاقانه، محور طراحی غرفه های نمایشگاهی است به این دلیل که این ایده باید مخاطب را در غرفه نگه دارد و پاسخگوی افکار و نیاز مخاطب باشد.

 

قواعد غرفه سازی :

در غرفه سازی باید قواعدی را رعایت کنیم تا بتوانیم بازدید کننده را به سمت غرفه جذب نماییم. برای مثال در غرفه سازی باید شرایط لازم برای حضور بازدید کننده ایجاد شده باشد و با مشخص کردن حریم‌هایی در غرفه بتوانیم با مراجعه کنندگان مذاکرات مناسب داشته باشیم. در غرفه سازی باید فضای غرفه به گونه‌ای تقسیم شده باشد که محصولات متناسب با اهمیتشان در آن قرار گیرند.

یکی دیگر از مهمترین مسائل در غرفه سازی توجه به عواملی چون نور، رنگ، فرم، صدا و ... می‌باشد، به عنوان مثال فرم یک غرفه باید با کالای ارائه شده ارتباط داشته باشد و یا رنگ‌ های مورد استفاده در غرفه با هم هماهنگ باشند، بنابراین همه این عوامل نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب دارند. در غرفه سازی موقعیت قرارگیری  غرفه و ابعاد آن باید متناسب با محصولات، دکوراسیون و بازدیدکنندگان احتمالی از غرفه باشد. همچنین استفاده از میز ، صندلی و مبلمان مناسب می‌تواند تأثیر بسزایی بر روی برخورد غرفه‌ داران با بازدیدکنندگان داشته باشد.

 
انواع غرفه سازی :

غرفه سازی خودساز : غرفه نمایشگاهی خودساز به غرفه ای گفته می شود که از سازه ای  به غیر از سازه استاندارد نمایشگاهی که برای غرفه های عمومی در نظر گرفته شده استفاده شود. غرفه های استاندارد در تمامی نمایشگاه ها عمدتا از دو سازه مدولار ( پارتیشن ) و اسپیس فریم (Space Frame) ساخته می شود. در برخی از نمایشگاهها به طور خاص از سازه های ماکسیما نیز جهت غرفه سازی نمایشگاهی استفاده می گردد.

غرفه سازی مدولار : در این نوع غرفه سازی نمایشگاهی از نوعی سازه متشکل از پایه، قید و پنل با ارتفاع تقریبی 240 سانت که به فاصله یک متر به یکدیگر متصل شده و در متراژهای مختلف قابل اجرا می باشد.

غرفه سازی اسپیس فریم : غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم نوعی سازه فلزی است که با اتصال قطعه های مختلف و در ابعاد متفاوت تشکلیل شده است. این غرفه نمایشگاهی معمولا در فضای باز و یا نمایشگاه هایی که ماهیت اجناس آن بصورتی است که نیاز به سازه ی مستحکم دارد استفاده می شود. غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم عمدتا با چادرو یا برزنت مسقف شده و میتوان دیواره های آن را با پوشش چاپ بنر یا فلکس تزئین کرد. چنانچه غرفه سازی در فضای باز بوده و یا غرفه سازی مدولار به صورت عمومی استفاده شده باشد ، مشارکت کننده می تواند با ارائه درخواست غرفه خود ساز از ستاد برگزاری و طی مراحل قانونی و همچنین عقد قرارداد با یکی از شرکت های دارای گرید اقدام به برپایی غرفه خود نماید.

غرفه سازی ماکسیما : غرفه سازی با سازه ماکسیما یکی از راه های کارآمد، سریع و زیبا می باشد. سازه این غرفه نمایشگاهی همچون غرفه های مدولاراست، بدین ترتیب که این نوع غرفه ها با استفاده از پایه، قید و پنل ساخته می شود. تفاوت غرفه نمایشگاهی ماکسیما با غرفه نمایشگاهی مدولار در نوع قید و پنل و همچنین ترکیب رنگ استفاده شده در پنل می باشد. البته نوع سازه ماکسیما شرکت های مختلف متفاوت بوده و هر یک از طرحی منحصربه فرد استفاده می کند. چنانچه در این سازه از پنل های رنگی و پایه با ارتفاع بالای سه متر استفاده گردد با کمی سلیقه میتوان طرح های زیبایی را اجرا نمود.

غرفه سازی چوبی : در سال های اخیر با توجه به رقابت و حضور شرکت های قدرتمند در عرصه های مختلف هر یک از شرکت ها توجه خاصی به نوع حضور در نمایشگاه و تبلیغاتی درخور مجموعه خود دارند. یکی از راه های موثر جهت تبلیغات ساخت غرفه نمایشگاهی با طراحی خاص می باشد و همین امر باعث گرایش اکثر شرکت های بزرگ به ساخت غرفه های چوبی با طرح های زیبا گردیده است. تفاوت این نوع غرفه نمایشگاهی با غرفه های دیگر که در بالا توضیح داده شد در این است که در غرفه سازی چوبی با توجه به استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضا آهن میتوان بدون محدودیت (البته در چارچوب قوانین نمایشگاه) از طرحها و رنگهای مختلف استفاده کرد طوری که طرح گویای زمینه و نوع فعالیت باشد. جهت ساخت اینگونه غرفه های نمایشگاهی در ابتدا مشارکت کننده با یکی از شرکت های غرفه ساز دارای گرید وارد مذاکره شده و فرم مربوط به غرفه سازی را تکمیل و به همراه پلان غرفه برای آن شرکت ارسال می نماید. مرحله بعدی ارائه طرح توسط شرکت غرفه ساز با توجه به اطلاعات مندرج در فرم می باشد، که شرکت بن تا بام طراحی را به صورت رایگان ارائه می دهد. در صورت تایید طرح و توافق طرفین ، قرارداد منعقد و پس از اخذ مجوز از ستاد مربوطه مراحل ساخت انجام می شود. دراین نوع غرفه سازی معمولا تجهیزات مربوط به غرفه از قبیل مبل ، میز ، صندلی و غیره در طرح منظور و توسط شرکت غرفه ساز تامین می گردد.

 

بنابراین جهت حضوری موفق در نمایشگاه می‌توانید با کمک مشاوران و طراحان بن تا بام ، غرفه خود را به یک مکان خاص برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنیم. طراحان ما با آشنایی کامل به متریال های روز غرفه سازی، طراحی غرفه، دکوراسیون داخلی و ترکیب و تقابل فضاها، نور، بافت، رنگ و سایر عوامل و با توجه به مسائل ایمنی نظام مهندسی ساختمان و غرفه سازی و بسیاری از موارد دیگرشما را در تحقق خواسته هایتان  یاری می نمایند.

ما به خوبی به اجرای ایده ها و نظرات شما آگاه هستیم.

 

 

 • غرفه سازی دکتر بین و سهند
 • غرفه سازی شرکت کوهرنگ زاگرس
 • غرفه سازی شرکت شهاب جم
 • غرفه سازی شرکت میکرولب
 • غرفه سازی شرکت تهران رابر
 • غرفه سازی شرکت ایرانیان همگام
 • غرفه سازی شرکت افراتین

   

   

  از جمله غرفه سازی های بن تا بام می توان به غرفه سازی میکرولب، غرفه سازی کوهرنگ، غرفه سازی افراتین، غرفه سازی شهاب جم، غرفه سازی پارس پویش، غرفه سازی پوشاک افراتین، غرفه سازی پرتو زیست، غرفه سازی پرشین صنعت، غرفه سازی تک نت، غرفه سازی آ ب ث ، غرفه سازی بانو ، غرفه سازی پویش گیاهان دارویی ( غرفه سازی همزمان بیش از 30 غرفه نمایشگاهی و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

  تگ ها: غرفه سازی مستحکم، غرفه سازی مدرن، غرفه سازی خاص ، غرفه سازی پرتابل ، غرفه سازی ارزان ، غرفه سازی ماکسیما، غرفه سازی برج میلاد ،  غرفه سازی کلاسیک، غرفه سازی نمایشگاهی ، غرفه سازی کیش، غرفه سازی تهران، غرفه سازی شیراز، غرفه سازی اصفهان، غرفه سازی تبریز، غرفه سازی میلاد، غرفه سازی مصلی، غرفه سازی نمایشگاه، غرفه سازی نمایشگاه بین المللی، غرفه سازی شرکت ها، شرکت غرفه سازی

  تماس با ما

   آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کوهک، خیابان سهراب سپهری

  تلفن: 44768015 021

  ایمیل: info(at)bontabam.com

  جستجو