غرفه

غرفه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

غرفه

غرفه سازی مناسب و حضور قدرتمند در نمایشگاه با ایده های خلاق طراح و اجرای دقیق و با کیفیت پیمانکار می تواند کمک بسزایی در وجهه ی تبلیغاتی مجموعه و معرفی آن شرکت به عنوان مجموعه ای قوی و ثابت قدم داشته باشد. برای تحقق حضور موفق و پایدار در نمایشگاه می توانید با اعتماد به مشاوران و طراحان مجموعه بن تا بام غرفه را تبدیل به مکانی ویژه جهت جذب مخاطبان و کاربران خود نمایید. بن تا بام مفتخر است طراحی غرفه شما را با توجه به تمامی اولویت ها، اهداف سازمانی و نکات ویژه طراحی جهت ارتقا جذابییت و بازدهی انجام داده و تیم اجرای غرفه نیز با رعایت همه ی ملزومات، موجبات اعتماد و آرامش شما را فراهم آورد.

 

خدمات قابل ارائه غرفه سازی بن تا بام:

 - طراحى و اجرای غرفه

- اجراى غرفه مدولار و اسپيس فريم

- تامین و اجاره تجهيزات غرفه نمايشگاهى

 

درباره انواع غرفه، طراحی غرفه و اجرای غرفه نمایشگاهی بیشتر بدانیم:

 

غرفه خودساز :

غرفه خودساز به غرفه ای گفته می شود که از سازه ای  به غیر از سازه استاندارد نمایشگاهی که برای غرفه های عمومی در نظر گرفته شده استفاده شود. غرفه های استاندارد در تمامی نمایشگاه ها عمدتا از دو سازه مدولار ( پارتیشن ) و اسپیس فریم (Space Frame) ساخته می شود. در برخی از نمایشگاهها به طور خاص از سازه های ماکسیما نیز جهت غرفه سازی استفاده می گردد.

 

غرفه مدولار:

این نوع غرفه از نوعی سازه متشکل از پایه، قید و پنل با ارتفاع تقریبی 240 سانت که به فاصله یک متر به یکدیگر متصل شده و در متراژهای مختلف قابل اجرا می باشد.

 

​غرفه اسپیس فریم:

غرفه اسپیس فریم نوعی سازه فلزی است که با اتصال قطعه های مختلف و در ابعاد متفاوت تشکلیل شده است. این غرفه معمولا در فضای باز و یا نمایشگاه هایی که ماهیت اجناس آن بصورتی است که نیاز به سازه ی مستحکم دارد استفاده می شود. غرفه اسپیس فریم عمدتا با چادرو یا برزنت مسقف شده و میتوان دیواره های آن را با پوشش چاپ بنر یا فلکس تزئین کرد. چنانچه غرفه سازی در فضای باز بوده و یا غرفه سازی مدولار به صورت عمومی استفاده شده باشد ، مشارکت کننده می تواند با ارائه درخواست غرفه خود ساز از ستاد برگزاری و طی مراحل قانونی و همچنین عقد قرارداد با یکی از شرکت های دارای گرید اقدام به برپایی غرفه خود نماید.

 

غرفه ماکسیما:

غرفه سازی با سازه ماکسیما یکی از راه های کارآمد، سریع و زیبا می باشد. سازه این غرفه همچون غرفه های مدولاراست، بدین ترتیب که این نوع غرفه ها با استفاده از پایه، قید و پنل ساخته می شود. تفاوت غرفه ماکسیما با غرفه مدولار در نوع قید و پنل و همچنین ترکیب رنگ استفاده شده در پنل می باشد. البته نوع سازه ماکسیما شرکت های مختلف متفاوت بوده و هر یک از طرحی منحصربه فرد استفاده می کند. چنانچه در این سازه از پنل های رنگی و پایه با ارتفاع بالای سه متر استفاده گردد با کمی سلیقه میتوان طرح های زیبایی را اجرا نمود.

 

 غرفه چوبی:

در سال های اخیر با توجه به رقابت و حضور شرکت های قدرتمند در عرصه های مختلف هر یک از شرکت ها توجه خاصی به نوع حضور در نمایشگاه و تبلیغاتی درخور مجموعه خود دارند. یکی از راه های موثر جهت تبلیغات ساخت غرفه با طراحی خاص می باشد و همین امر باعث گرایش اکثر شرکت های بزرگ به ساخت غرفه های چوبی با طرح های زیبا گردیده است. تفاوت این نوع غرفه با غرفه های دیگر که در بالا توضیح داده شد در این است که در غرفه سازی چوبی با توجه به استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضا آهن میتوان بدون محدودیت (البته در چارچوب قوانین نمایشگاه)از طرحها و رنگهای مختلف استفاده کرد طوری که طرح گویای زمینه و نوع فعالیت باشد.

جهت ساخت اینگونه غرفه ها در ابتدا مشارکت کننده با یکی از شرکت های غرفه ساز دارای گرید وارد مذاکره شده و فرم مربوط به غرفه سازی را تکمیل و به همراه پلان غرفه برای آن شرکت ارسال می نماید. مرحله بعدی ارائه طرح توسط شرکت غرفه ساز با توجه به اطلاعات مندرج در فرم می باشد، که شرکت بن تا بام طراحی را به صورت رایگان ارائه می دهد. در صورت تایید طرح و توافق طرفین ، قرارداد منعقد و پس از اخذ مجوز از ستاد مربوطه مراحل ساخت انجام می شود. دراین نوع غرفه سازی معمولا تجهیزات مربوط به غرفه از قبیل مبل ، میز ، صندلی و غیره در طرح منظور و توسط شرکت غرفه ساز تامین می گردد.

 

گرید غرفه سازی:

 در طی سال ها اشخاص و شرکت های مختلف با حضور در نمایشگاه و یا مراجعه به شرکت هایی که قصد شرکت در نمایشگاه را داشتند موفق به عقد قرارداد جهت غرفه سازی گردیدند. با توجه به این که تعداد کثیری از افراد مذکور نه تنها امکاناتی در زمینه غرفه سازی نداشته بلکه دانش این کار را هم نداشتند، لذا مشکلات زیادی را برای مجموعه نمایشگاه و مشارکت کنندگان به وجود آوردند که می توان به آماده نشدن غرفه در زمان مقرر، عدم رعایت استانداردهای غرفه سازی ، تفاوت طرح و اجرا در غرفه و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. از این رو مدیریت نمایشگاه وارد عمل شده و با ایجاد انجمن غرفه سازان کار ساماندهی این شرکت ها را آغاز نمود. این شرکت ها با توجه به امکانات موجود از قبیل شرکت، کارگاه، پرسنل مجرب، تعداد پرسنل و غیره به 5 گروه تقسیم شده که هر گروه با توجه به گرید دریافتی اقدام به غرفه سازی نماید. با وجود این تدابیر تنها شرکت ها ی بزرگ و با سابقه توانایی ساخت غرفه در حجم بالا را دارا هستند.

 

جدول گرید و متراژ قابل ساخت توسط مجری غرفه ساز

- پیمانکاران رتبه A : حداکثر 7 غرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ 2000 متر مربع

- پیمانکاران رتبه B : حداکثر 5 غرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  1200 مترمربع

- پیمانکاران رتبه C : حداکثر4 غرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  600 مترمربع

- پیمانکاران رتبه D : حداکثر3 غرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  200 مترمربع

- پیمانکاران رتبه E : حداکثر2 غرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  100 مترمربع

 

جهت مشاوره غرفه سازی (ساخت غرفه هاى خاص) و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 

تگ ها: غرفه، غرفه نمایشگاه، غرفه نمایشگاهی ، طراحی غرفه ، طراحی غرفه نمایشگاه ،  غرفه های نمایشگاهی ، دکوراسیون غرفه نمایشگاهی ، استند غرفه نمایشگاهی ، غرفه سازی ، لوازم غرفه نمایشگاهی ، طراحی غرفه نمایشگاهی ، غرفه سازی نمایشگاهی ، ساخت غرفه ، عکس غرفه های نمایشگاهی ، تجهیزات غرفه نمایشگاهی ، سازه های غرفه نمایشگاهی ، سازه غرفه نمایشگاه، سازه غرفه نمایشگاهی ، ساخت غرفه نمایشگاهی ، کانتر غرفه نمایشگاهی ، خدمات غرفه نمایشگاهی ، اجاره وسایل غرفه نمایشگاهی ، پارتیشن غرفه نمایشگاهی ، غرفه آرایی نمایشگاهی ، ساخت غرفه های نمایشگاهی ، نمونه غرفه های نمایشگاهی ، اجاره لوازم غرفه نمایشگاهی ، اجاره ال سی دی غرفه ، اجاره ال ای دی غرفه ، اجاره ال سی دی غرفه نمایشگاهی ، اجاره ال ای دی غرفه نمایشگاهی ، اجاره تلویزیون ال سی دی غرفه ، اجاره تلویزیون ال ای دی غرفه ، اجاره تلویزیون LCD غرفه ، اجاره تلویزیون LED ، اجاره LCD غرفه

تماس با ما

 آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کوهک، خیابان سهراب سپهری

تلفن: 44768015 021

ایمیل: info(at)bontabam.com

جستجو