قرفه

قرفه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قرفه

قرفه سازی مناسب و حضور قدرتمند در نمایشگاه با ایده های خلاق طراح و اجرای دقیق و با کیفیت پیمانکار می تواند کمک بسزایی در وجهه ی تبلیغاتی مجموعه و معرفی آن شرکت به عنوان مجموعه ای قوی و ثابت قدم داشته باشد. برای تحقق حضور موفق و پایدار در نمایشگاه می توانید با اعتماد به مشاوران و طراحان مجموعه بن تا بام قرفه را تبدیل به مکانی ویژه جهت جذب مخاطبان و کاربران خود نمایید. بن تا بام مفتخر است طراحی قرفه شما را با توجه به تمامی اولویت ها، اهداف سازمانی و نکات ویژه طراحی جهت ارتقا جذابییت و بازدهی انجام داده و تیم اجرای قرفه نیز با رعایت همه ی ملزومات، موجبات اعتماد و آرامش شما را فراهم آورد.

 

خدمات قابل ارائه قرفه سازی بن تا بام:

  - طراحى و اجرای قرفه

 - اجراى قرفه مدولار و اسپيس فريم

 - تامین و اجاره تجهيزات قرفه نمايشگاهى

 

درباره انواع قرفه، طراحی قرفه و اجرای قرفه نمایشگاهی بیشتر بدانیم:

 

قرفه خودساز :

 قرفه خودساز به قرفه ای گفته می شود که از سازه ای  به غیر از سازه استاندارد نمایشگاهی که برای قرفه های عمومی در نظر گرفته شده استفاده شود. قرفه های استاندارد در تمامی نمایشگاه ها عمدتا از دو سازه مدولار ( پارتیشن ) و اسپیس فریم (Space Frame) ساخته می شود. در برخی از نمایشگاهها به طور خاص از سازه های ماکسیما نیز جهت قرفه سازی استفاده می گردد.

 

قرفه مدولار:

 این نوع قرفه از نوعی سازه متشکل از پایه، قید و پنل با ارتفاع تقریبی 240 سانت که به فاصله یک متر به یکدیگر متصل شده و در متراژهای مختلف قابل اجرا می باشد.

 

​قرفه اسپیس فریم:

قرفه اسپیس فریم نوعی سازه فلزی است که با اتصال قطعه های مختلف و در ابعاد متفاوت تشکلیل شده است. این قرفه معمولا در فضای باز و یا نمایشگاه هایی که ماهیت اجناس آن بصورتی است که نیاز به سازه ی مستحکم دارد استفاده می شود. قرفه اسپیس فریم عمدتا با چادرو یا برزنت مسقف شده و میتوان دیواره های آن را با پوشش چاپ بنر یا فلکس تزئین کرد. چنانچه قرفه سازی در فضای باز بوده و یا قرفه سازی مدولار به صورت عمومی استفاده شده باشد ، مشارکت کننده می تواند با ارائه درخواست قرفه خود ساز از ستاد برگزاری و طی مراحل قانونی و همچنین عقد قرارداد با یکی از شرکت های دارای گرید اقدام به برپایی قرفه خود نماید.

 

قرفه ماکسیما:

 قرفه سازی با سازه ماکسیما یکی از راه های کارآمد، سریع و زیبا می باشد. سازه این قرفه همچون قرفه های مدولاراست، بدین ترتیب که این نوع قرفه ها با استفاده از پایه، قید و پنل ساخته می شود. تفاوت قرفه ماکسیما با قرفه مدولار در نوع قید و پنل و همچنین ترکیب رنگ استفاده شده در پنل می باشد. البته نوع سازه ماکسیما شرکت های مختلف متفاوت بوده و هر یک از طرحی منحصربه فرد استفاده می کند. چنانچه در این سازه از پنل های رنگی و پایه با ارتفاع بالای سه متر استفاده گردد با کمی سلیقه میتوان طرح های زیبایی را اجرا نمود.

  

 قرفه چوبی:

در سال های اخیر با توجه به رقابت و حضور شرکت های قدرتمند در عرصه های مختلف هر یک از شرکت ها توجه خاصی به نوع حضور در نمایشگاه و تبلیغاتی درخور مجموعه خود دارند. یکی از راه های موثر جهت تبلیغات ساخت قرفه با طراحی خاص می باشد و همین امر باعث گرایش اکثر شرکت های بزرگ به ساخت قرفه های چوبی با طرح های زیبا گردیده است. تفاوت این نوع قرفه با قرفه های دیگر که در بالا توضیح داده شد در این است که در قرفه سازی چوبی با توجه به استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضا آهن میتوان بدون محدودیت (البته در چارچوب قوانین نمایشگاه)از طرحها و رنگهای مختلف استفاده کرد طوری که طرح گویای زمینه و نوع فعالیت باشد.

جهت ساخت اینگونه قرفه ها در ابتدا مشارکت کننده با یکی از شرکت های قرفه ساز دارای گرید وارد مذاکره شده و فرم مربوط به قرفه سازی را تکمیل و به همراه پلان قرفه برای آن شرکت ارسال می نماید. مرحله بعدی ارائه طرح توسط شرکت قرفه ساز با توجه به اطلاعات مندرج در فرم می باشد، که شرکت بن تا بام طراحی را به صورت رایگان ارائه می دهد. در صورت تایید طرح و توافق طرفین ، قرارداد منعقد و پس از اخذ مجوز از ستاد مربوطه مراحل ساخت انجام می شود. دراین نوع قرفه سازی معمولا تجهیزات مربوط به قرفه از قبیل مبل ، میز ، صندلی و غیره در طرح منظور و توسط شرکت قرفه ساز تامین می گردد.

 

 

گرید قرفه سازی:

در طی سال ها اشخاص و شرکت های مختلف با حضور در نمایشگاه و یا مراجعه به شرکت هایی که قصد شرکت در نمایشگاه را داشتند موفق به عقد قرارداد جهت قرفه سازی گردیدند. با توجه به این که تعداد کثیری از افراد مذکور نه تنها امکاناتی در زمینه قرفه سازی نداشته بلکه دانش این کار را هم نداشتند، لذا مشکلات زیادی را برای مجموعه نمایشگاه و مشارکت کنندگان به وجود آوردند که می توان به آماده نشدن قرفه در زمان مقرر، عدم رعایت استانداردهای قرفه سازی ، تفاوت طرح و اجرا در قرفه و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. از این رو مدیریت نمایشگاه وارد عمل شده و با ایجاد انجمن قرفه سازان کار ساماندهی این شرکت ها را آغاز نمود. این شرکت ها با توجه به امکانات موجود از قبیل شرکت، کارگاه، پرسنل مجرب، تعداد پرسنل و غیره به 5 گروه تقسیم شده که هر گروه با توجه به گرید دریافتی اقدام به قرفه سازی نماید. با وجود این تدابیر تنها شرکت ها ی بزرگ و با سابقه توانایی ساخت قرفه در حجم بالا را دارا هستند.

 

 جدول گرید و متراژ قابل ساخت توسط مجری قرفه ساز

 - پیمانکاران رتبه A : حداکثر 7 قرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ 2000 متر مربع

 - پیمانکاران رتبه B : حداکثر 5 قرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  1200 مترمربع

 - پیمانکاران رتبه C : حداکثر4 قرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  600 مترمربع

 - پیمانکاران رتبه D : حداکثر3 قرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  200 مترمربع

 - پیمانکاران رتبه E : حداکثر2 قرفه بصورت همزمان تا سقف متراژ  100 مترمربع

 

جهت مشاوره قرفه سازی (ساخت قرفه هاى خاص) و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

تگ ها: غرفه، غرفه نمایشگاه، غرفه نمایشگاهی ، طراحی غرفه ، طراحی غرفه نمایشگاه ،  غرفه های نمایشگاهی ، دکوراسیون غرفه نمایشگاهی ، استند غرفه نمایشگاهی ، غرفه سازی ، لوازم غرفه نمایشگاهی ، طراحی غرفه نمایشگاهی ، غرفه سازی نمایشگاهی ، ساخت غرفه ، عکس غرفه های نمایشگاهی ، تجهیزات غرفه نمایشگاهی ، سازه های غرفه نمایشگاهی ، سازه غرفه نمایشگاه، سازه غرفه نمایشگاهی ، ساخت غرفه نمایشگاهی ، کانتر غرفه نمایشگاهی ، خدمات غرفه نمایشگاهی ، اجاره وسایل غرفه نمایشگاهی ، پارتیشن غرفه نمایشگاهی ، غرفه آرایی نمایشگاهی ، ساخت غرفه های نمایشگاهی ، نمونه غرفه های نمایشگاهی ، اجاره لوازم غرفه نمایشگاهی ، اجاره ال سی دی غرفه ، اجاره ال ای دی غرفه ، اجاره ال سی دی غرفه نمایشگاهی ، اجاره ال ای دی غرفه نمایشگاهی ، اجاره تلویزیون ال سی دی غرفه ، اجاره تلویزیون ال ای دی غرفه ، اجاره تلویزیون LCD غرفه ، اجاره تلویزیون LED ، اجاره LCD غرفه

تماس با ما

 آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کوهک، خیابان سهراب سپهری

تلفن: 44768015 021

ایمیل: info(at)bontabam.com

جستجو